Produkty

 

 PRODUKTOVÁ ŘADA
 IMU4

Imu4 CAN

IMUNOKOMPLEXNÍ DOPLNĚK STRAVY S UNIKÁTNÍ KOMBINACÍ PRO A PREBIOTICKÝCH KULTUR A OPTIMALIZOVANOU KONCETRACÍ KOLOSTRA  PRO ŠTĚŇATA A PSY MALÝCH A STŘEDNÍCH PLEMEN

Imu4 CAN XL

IMUNOKOMPLEXNÍ DOPLNĚK STRAVY S UNIKÁTNÍ KOMBINACÍ PRO A PREBIOTICKÝCH KULTUR A OPTIMALIZOVANOU KONCETRACÍ KOLOSTRA PRO PSY VELKÝCH A OBŘÍCH PLEMEN

Imu4 FEL

IMUNOKOMPLEXNÍ DOPLNĚK STRAVY s unikátní kombinací pro a prebiotických kultur a optimalizovanou koncentrací kolostra PRO KOČKY

Jedinečný preparát s přirozenými protilátkami z kolostra je obohacený o probiotika a prebiotika pro správné trávení a růst střevní mikroflóry, která je součástí střevní bariéry. Veterinární praxe dokazuje, že podávání této výjimečné látky je prospěšné pro zvyšování imunity zvířete a doporučuje se užívání tohoto preparátu po celý život zvířete. Oproti řadě IMUDOG a IMUCAT má 2násobnou exspirační dobu.

 NOVINKA

Imunutrition

Unikátní kompletní bezlepkové krmivo pro dospělé psy s kolostrem

 

Granulované krmivo z čerstvého bouraného masa z CZ chovů. Krmivo je určeno pro dospělé psy v zátěži, březí a kojící feny (na podporu pasivní imunity).

 

Složení:

Drůbeží maso dehydrované 27 %, rýže, kukuřice, čerstvé hovězí maso 15 %, hovězí tuk 14 %, cukrovarské řízky sušené, hydrolyzované kuřecí maso 2,5 %, pivovarské kvasnice sušené, lososový olej, kolostrum 1 % (sušené kravské mlezivo).

 

Analytické složky:

Hrubý protein 28,5 %, hrubé oleje a tuky 20 %, hrubá vláknina 2,2 %, hrubý popel 5,9 %, vápník 1,4 %, fosfor 1 %, sodík 0,25 %.

 

Výroba krmiva splňuje certifikáty potřebné pro výrobu krmiv v České republice a je pod trvalým veterinárním dohledem. Technologický postup výroby krmiva se plně přizpůsobuje imunologické složce - nativnímu kolostru a umožňuje deklarovat dodržování veškerých nastavených postupů pro zachování imunomodulačních vlastností (zejména enzymů a imunoglobulinů) přidaného mleziva.

Jedinečný preparát s přirozenými protilátkami z kolostra je obohacený o probiotika a prebiotika pro správné trávení a růst střevní mikroflóry, která je součástí střevní bariéry. Veterinární praxe dokazuje, že podávání této výjimečné látky je prospěšné pro zvyšování imunity zvířete a doporučuje se užívání tohoto preparátu po celý život zvířete.

Určeno K veterinárnímu užití

IMUpet, s.r.o.

Společnost IMUpet, s.r.o. vyrábí české imunomodulační doplňky krmiv pro psy a kočky s nativním kolostrem a symbiotiky.  Výroba přípravků je registrována u  Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského pod registračním číslem CZ 801699-01.

Více

info@imupet.cz

+420 602 303 866

Tichonická 1324/43,
104 00 Praha 10

MADE WITH    BY ARAMA, spol. s r.o.

MADE WITH    BY ARAMA, spol. s r.o.