Produkty

 

 PRODUKTOVÁ ŘADA
 IMU4

Imu4 CAN

IMUNOKOMPLEXNÍ DOPLNĚK STRAVY S UNIKÁTNÍ KOMBINACÍ PRO A PREBIOTICKÝCH KULTUR A OPTIMALIZOVANOU KONCETRACÍ KOLOSTRA  PRO ŠTĚŇATA A PSY MALÝCH A STŘEDNÍCH PLEMEN

Imu4 CAN XL

IMUNOKOMPLEXNÍ DOPLNĚK STRAVY S UNIKÁTNÍ KOMBINACÍ PRO A PREBIOTICKÝCH KULTUR A OPTIMALIZOVANOU KONCETRACÍ KOLOSTRA PRO PSY VELKÝCH A OBŘÍCH PLEMEN

Imu4 FEL

IMUNOKOMPLEXNÍ DOPLNĚK STRAVY s unikátní kombinací pro a prebiotických kultur a optimalizovanou koncentrací kolostra PRO KOČKY

Jedinečný preparát s přirozenými protilátkami z kolostra je obohacený o probiotika a prebiotika pro správné trávení a růst střevní mikroflóry, která je součástí střevní bariéry. Veterinární praxe dokazuje, že podávání této vyjímečné látky je prospěšné pro zvyšování imunity zvířete a doporučuje se užívání tohoto preparátu po celý život zvířete. Oproti řadě IMUDOG a IMUCAT má 2násobnou exspirační dobu.

Imunutrition

Unikátní kompletní nezlepkové krmivo pro dospělé psy s kolostrem

 

Granulované krmivo z čerstvého bouraného masa z CZ chovů. Krmivo je určeno pro dospělé psy v zátěži, březí a kojící feny (na podporu pasivní imunity).

 

Složení: Drůbeží maso dehydrované 27%, rýže, kukuřice, čerstvé hovězí maso 15%, hovězí tuk 14%, cukrovarské řízky sušené, hydrolyzované kuřecí maso 2,5%, pivovarské kvasnice sušené, lososový olej, kolostrum 1% (sušené kravské mlezivo)

Analytické složky: Hrubý protein 28,5%, hrubé oleje a tuky 20%, hrubá vláknina 2,2%, hrubý popel 5,9%, vápník 1,4%, fosfor 1%, sodík 0,25%

 

Výroba krmiva splňuje certifikáty potřebné pro výrobu krmiv v České republice a je pod trvalým veterinárním dohledem. Technologický postup výroby krmiva se plně přizpůsobuje imunologické složce - nativnímu kolostru a umožňuje deklarovat dodržování veškerých nastavených postupů pro zachování imunomodulačních vlastností (zejména enzymů a imunoglobulinů) přidaného mleziva.

 NOVINKA

 

Jedinečný preparát s přirozenými protilátkami z kolostra je obohacený o probiotika a prebiotika pro správné trávení a růst střevní mikroflóry, která je součástí střevní bariéry. Veterinární praxe dokazuje, že podávání této vyjímečné látky je prospěšné pro zvyšování imunity zvířete a doporučuje se užívání tohoto preparátu po celý život zvířete.

Určeno K veterinárnímu užití

 NOVINKA

Imu4 +

IMUNOKOMPLEXNÍ DOPLNĚK STRAVY PRO PSY A KOČKY VYVINUTÉ PRO RYCHLÝ NÁSTUP ÚČINKU V AKUTNÍCH FÁZÍCH ONEMOCNĚNÍ A PŘESNÉ DÁVKOVÁNÍ.

 

Vet Exclusive varianta byla vyvinuta s předními veterinárními odborníky v oblasti imunologie, výživy a onkologie pro potřeby veterinárních lékařů. Preparáty řady IMU4 mají optimalizovanou koncentraci kolostra a naprosto unikátní kombinaci prebiotika a jednosložkové probiotické kultury pro synergické působení v řešení konkrétních onemocnění. Váš veterinární lékař má s touto řadou imunokompetentních preparátů možnost nastavit optimální dávkování pro jednotlivá onemocnění.

IMUpet, s.r.o.

Společnost IMUpet, s.r.o, je českým leadrem ve výzkumu, vývoji a výrobě imunomodulačních doplňků stravy pro psy a kočky na bázi nativního kolostra a symbiotik. Výroba přípravků je registrována u  Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského pod registračním číslem CZ 801699-01.

Více

info@imupet.cz

+420 602 303 866

Vojtěšská 211/6, Praha 1

MADE WITH    BY ARAMA, spol. s r.o.

MADE WITH    BY ARAMA, spol. s r.o.